Články našich lektorů

Thumbnail

Inspiruj se a inspiruj ostatní

Thumbnail

Ing. Iva Kufr

Koučink, Osobní rozvoj, Sport a pohyb, Zdravý život

Vystudovala jsem Technickou Univerzitu v Liberci, fakultu strojní obor, tváření kovu a plasty a fakultu pedagogiky a psy…

Více

Milí čtenáři,

metafora je kouzelná. Síla metafory v příběhu je neměřitelná. Pro dnešek vám předkládám moudrý příběh, přeji příjemné čtení a nůši inspirativních myšlenek. A těším se na vaši zpětnou vazbu.

Slonice a fena zároveň otěhotněly. O tři měsíce později fena porodila šest štěňat. Po půl roce fena opět otěhotněla a o tři měsíce později měla další půl tucet štěňátek.

Jak plynul čas, fena rodila stále dle svého životního cyklu.

Po osmnácti měsících se fena přiblížila ke slonici a položila jí otázku: '' Opravdu jsi těhotná? Otěhotněly jsme ve stejný den, od té doby jsem třikrát porodila půl tuctu štěňat a teď z nich vyrostli velcí psi, ale ty jsi stále těhotná. Co se děje?"

Slonice odpověděla: '' Je tu něco, čemu chci, abys rozuměla. Nosím ne štěně, ale slůně. Za 2 roky porodím jen jedno slůně. Když mé dítě při narození dopadne na zem, země to cítí a zachvěje se. Když moje dítě kráčí po cestě, lidé se zastaví a pozorují je s obdivem a úctou. Takže to, co v sobě s láskou nosím, je mocné a zdravé ".

Neztrácejte tedy víru, když vidíte, že ostatní dosáhnou úspěchu rychle.

Nežárlete na výsledky někoho jiného. Řekněte si: '' Můj čas přichází ve chvíli, kdy své myšlenky realizuji, kdy se dotknou povrchu země, lidé je cítí a obdivují".

A tak sněte a pracujte na svém životě, na svém '' podnikání ".

Nechte se inspirovat a inspirujte své okolí.

Iva Kufr

Podívejte se i na další zajímavé články.

Přihlašte se k odběru, aby Vám nic neuniklo.